Papildomi vairavimo mokymai Klaipėdoje

automobilio stabdymasTai vairavimo įgūdžių tobulinimas, nepriklausomai nuo to, ar jau turite vairuotojo pažymėjimą, ar tik ruošiatės laikyti egzaminą VĮ „Regitra“. Vairavimo instruktoriai atsižvelgdami į jūsų asmeninius poreikius padės jums išlavinti / pagerinti / prisiminti įgūdžius, įgyti papildomų žinių. Svarbu tai, kad sulig kiekviena vairavimo pamoka jūs ne tik patobulinsite savo sugebėjimus, bet ir įgausite pasitikėjimo savo jėgomis.

Papildomas vairuotojų mokymas – kvalifikuoti ir patyrę vairavimo instruktoriai, visus techninius reikalavimus atitinkantys naujausi „Toyota Auris”, „Toyota Auris Hybrid” bei „Kia Cee’d” automobiliai, gera nuotaika ir profesionalūs patarimai – visa tai sukuria palankią aplinką, iš kurios išeinama gerokai užtikrinčiau ir su didesniu žinių bagažu.

Papildomos vairavimo pamokos ruošiantis A, A1, A2 ir B kategorijų vairavimo egzaminui VĮ „Regitra” vyksta vairavimo mokymo aikštelėje ir nustatytais maršrutais mieste. Mokiniui pageidaujant galimi ir kiti maršrutai ar pasirinktos mokymosi temos. Atsižvelgiama į kiekvieno individualų pasirengimą bei pageidavimus.

Papildomos vairavimo pamokos  prasideda sutartą valandą nuo vairavimo mokyklos UAB „Laukininkų VM” (Laukininkų g. 2-63 arba Taikos pr. 33, Klaipėda) arba nuo mokinio pageidaujamos vietos (yra papildomų sąlygų). Vairavimo pamokos baigiamos prie mokyklos arba mokinio pageidaujamoje vietoje (yra papildomų sąlygų).

Atvykstant į papildomas vairavimo pamokas su savimi privalote turėti: asmens dokumentą, galiojantį mokyklos baigimo liudijimą, galiojančią medicininę pažymą, nuotrauką ir vairuotojo pažymėjimą (jeigu jį turite).

Papildomų vairavimo pamokų kaina:

  • A kategorija ir papildomos vairavimo pamokos (1 akademinė val.) – 30 EUR.
  • B kategorija ir papildomos vairavimo pamokos su mechanine pavarų dėže – 40,00 EUR
  • kategorija ir papildomos vairavimo pamokos su automatine pavarų dėže 40 EUR

    B kategorijos parkavimas

    Pamoka

Vairavimo praktinis mokymas – 2 akademinės valandos (kuras įskaičiuotas).

Klaipėdos vairavimo mokykla.
Užsiregistruoti į papildomo praktinio vairavimo pamokas galite paskambinę telefonu +37060025808