Kursai eksternu

Ką reikia žinoti norint mokytis teorijos savarankiškai (eksternu)?

gaireles

Norint mokytis teorijos savarankiškai, pradėti mokymą galima nepriklausomai nuo grupių formavimo. Sudarę sutartį mūsų mokykloje galėsite spręsti KET bilietus jums patogiu metu, konsultuotis su teorijos dėstytoja bei įsigyti KET bilietų sprendimo kodus, kuriais naudodamiesi teorines žinias galėsite gilinti neišeidami iš namų.

A bei B kategorijos būsimiesiems vairuotojams nusprendusiems pasiruošti teoriją savarankiškai, mūsų  vairavimo mokykla Klaipėdoje suteikia geras sąlygas ruoštis teorijos egzaminui tik už 20 eurų, naudotis visa mokomąja medžiaga, kompiuterinėmis programomis bei mokytojo konsultacijomis. Darbo dienomis nuo 10 iki 17 val.

Asmenys vairavimo mokykloje gali mokytis praktinio vairavimo tik tada, kai VĮ „Regitra“ išlaiko teorijos egzaminą. Šiuo atveju, atvykdami į vairavimo mokyklą turėkite pažymą, patvirtinančią, kad išlaikėte teorijos egzaminą „Regitroje“, vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą bei vieną nuotrauką.
Savarankiškai mokytis teorijos leidžiama:

  • asmenims, siekiantiems įgyti teisę vairuoti AM kategorijos transporto priemones;
  • asmenims, turintiems ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą ir siekiantiems įgyti teisę vairuoti A1, B1 arba B kategorijos transporto priemonę;
  • vairuotojams, turintiems teisę vairuoti AM, A1, A arba B1 kategorijos transporto priemones ne mažiau kaip dvejus metus ir neturintiems galiojančių nuobaudų už Kelių eismo taisyklių reikalavimų pažeidimus ir siekiantiems įgyti teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones, teorijos mokymo kursas vairavimo mokykloje neprivalomas.

Atvykus į „Regitros“ egzaminų centrą laikyti teorijos egzaminą reikia pateikti:

1. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
2. Dokumentą, patvirtinantį, kad egzaminą galima laikyti pasirengus savarankiškai, jei egzaminui buvo ruoštasi savarankiškai, nelankius vairavimo mokymo įstaigos.
3. Galiojančią vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą, kad sveikatos būklė yra tinkama vairuoti atitinkamos (-ų) kategorijos (-ų) transporto priemones.
4. Sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą, kad baigtas mokymas pagal privalomojo pirmosios pagalbos mokymo programą.
5. Galiojantį vairuotojo pažymėjimą, jei jis anksčiau buvo išduotas.

B kategorijos parkavimas

Pamoka