Atsiliepimai

Vairavimo mokykla Klaipėdoje – atsiliepimai:

Maloniai laukiame Jūsų atsiliepimų. Būtinai stengsimės taisyti savo klaidas, atsižvelgti į jūsų pasiūlymus bei pasidžiaugti savo mokinių pasiekimais.

Comments (165)

 1. Darius Norkus

  Labai dėkoju Rokui už nuostabius A kategorijos praktinius vairavimo kursus! Jūsų profesionalumas, kantrybė ir geranoriškumas padėjo man pasiekti tikslą – puikiai išlaikyti vairavimo egzaminą regitroje. Dėkoju už jūsų paramą ir pasitikėjimą, kurie man suteikė tikrumo ir pasitikėjimo vairuojant motociklą. Ačiū dar kartą už viską! Tai buvo neužmirštama, emocinga patirtis mano gyvenime.

 2. Nerijus

  Ačiū teorijos mokytojai Rimai ir instruktoriui Sauliui! Jūsų komunikacija, humoro jausmas, motyvavimas ir tiesiog paprastas žmogiškumas padėjo abu egzaminus Regitroje ramiai išlaikyti iš pirmo karto. Prie vairo jau nuo pirmos dienos nejutau jokio streso ar įtampos, o Sauliaus patirtis ir patarimai viską tik dar labiau sudėliojo į savo vietas.

 3. Augustė

  Didelis AČIŪ, instruktoriui Rokui, už kantrybę, pastangas ir malonų bendravimą bei klaidų taisymą paruošiant mane vairavimui. Nuoširdžiai rekomenduoju! Padėjo atsikratyti eismo baimių, jaudulio ir išmokė pasitikėti savimi bei įrodė, kad tikrai galiu! Dabar beliko grįžti išsilaikyti motociklo teisės 😉

 4. Smiltė

  Labai ačiū instruktoriui Dariui, išmokė mane viską taip, kaip priklauso, ir Regitrą išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju! ❤

 5. Armandas

  Visu pirma norėčiau padėkoti teorijos mokytojai, kuri puikiai viską išdėstydavo, net nekildavo klausimų. Taip pat norėčiau padėkoti instruktoriui Remigijui už puikias vairavimo pamokas, džiaugiuosi, kad nebuvo jokių šaukimų ir su savo humoro jausmu jokie važiavimai nebuvo baisūs, puikiai viska išaiškina ir tik jo dėka išlaikiau Regitroje egzaminą iš pirmo karto.

 6. Violeta M

  Puiki mokykla. Labai rupestingai žiūri į mokinį. Instruktorius labai gerai ir suprantamai paaiškina kaip reikia vairuoti ir ko nereikia daryti keliuose. Atvažiavus iš kito miesto ir pasiemus papildomu pamoku, išlaikiau ekzamena be problemu. Ačiū už gerą darbą.

 7. Anastasija

  Laba Diena .Labai noreciau padekoti instruktoriui SAULIUI kuris turi daug daug kantrybes moka viska aiskiai su smulkmenom isaiskinti pukius instruktorius

 8. Edvardas (Post author)

  Nuoširdžiai ačiū Viktorai už gerą įvertinimą. Mus tai paskatinimas tik dar geriau dirbti ta ka darome jau daug metų.

 9. Viktoras

  Didžiausia padėka vairavimo instruktoriui Rokui! Jis šaunuolis, už kantrybę, tikslius konkrečius paaiškinimus mokinantis. Jo klausant, atliekant pratimus kaip jis sako, neužbėgant įvykiams už akių, 99% kad turėsite laimingą pabaigą regitroje. Labai esu dėkingas jam. Sėkmės šiai mokyklai ir jos mokiniams. Ačiū (A kategorija)

 10. Danas

  Viena iš blogiausių mokyklų Klaipėdoje. Pirmiausia, iš mokyklos aikštelės išvažiuoti yra sudėtinga naujam vairuotojui. Per savaitę pasiimt galima tik vieną pamoką ir per tą laiką, kol lauki pamokos viskas pasimiršta. Instruktorius Darius – vatnikas, kalba apie „kaip gera buvo prie ruso”, nervingas, nekantrus, nepedagogiškas ir labai kukliai mokina ( per pirmas 3 pamokas prakalbėjo apie važiavimą daugiau, nei per likusias 11. ), mokyklinio maršrutas, kurį gavau, taip pat tragiškas. Išeinant iš mokyklos nebuvo teiraujamasi, kas buvo blogai, kodėl išeinu ir t.t. Trumpai tariant, tikrai reikalingos reformos šioje mokykloje. Į kitą mokyklą išėjus viskas pavyko sklandžiai. 4/10

 11. Justė

  Esu labai dėkinga instruktoriui Dariui Jogėlai. Puikiai išmokino daugybę dalykų, kurie iš pradžių atrodė neįmanomi. Jis pats geriausias instruktorius, jo pamokų visada labai laukdavau ir jokios baimės kelyje nejaučiau, sėsdama už vairo viena, gavus teises. Pamokos įdomios, matosi, kad žmogus myli savo darbą ir nori ir stengiasi tikrai išmokyti žmogų vairuoti, o svarbiausia tiki tavimi, kai net pats savimi abejoji, paskatina ir suteikia pasitikėjimo savimi🙂. Rekomenduoju!

 12. Vaida

  Didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ Rokui! Kantrybė, paaiškinimai kaip viską atlikti ir nuoširdus pergyvenimas kartu dėl Regitros! Likau skoloj mokytojui už paliestus ir nuverstus kuoliukus! (juokais čia aišku, kas skaitys komentarus jums nereikės mokėti :))) Prie svajonės išsipildymo vairuoti motociklą prisidėjo labai puikus instruktorius. Dar kart ačiū! 🙂

 13. Darius

  Labai esu dėkingas instruktoriui Rokui. Nuoširdžiai dėkoju už jo pastangas, sugaištą laiką ir kantrybę. Nebuvo abejonių, kad tikslas yra vienas – išmokyti mane puikiai vairuoti. O regitroje pavyko išlaikyti iš pirmo karto. 😉💯

 14. Gabija

  Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Ypač didelis ačiū instruktoriui Dariui už kantrybę, pagalbą ir visas pamokas – jo dėka regitroje egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!Jei nežinote kokią mokyklą ir instruktorių pasirinkti – užsirašykite į Laukininkų VM pas instruktorių Darių, tikrai nepasigailėsit!

 15. Kamilė

  Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą. Didelis didelis ačiū vairavimo instruktoriui Dariui už kantrybę, paprastumą, vertingus patarimus ir įskiepytus gerus vairavimo įgūdžius, ko pasekoje Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Nuoširdžiai visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą!

 16. Montigaile

  Labai noriu padekoti instruktoriui Rokui. Už tai, kad prisitaike prie mano intensyvaus darbo grafiko, už kantrybe, už skrupulinga kruopštuma pamokose, už palaikyma visuose situacijose .. atejusi pas ši instruktoriu tikejau jo profesonalumu ir išlaikytas regitros egzaminas iš pirmo karto tai puikiai irode. Ačiū

 17. Ainius

  Ačiū Dariui. Puikus instruktorius gerai išmokė kaip ramiai vairuoti, nepanikuoti ir po kelių pravažiavimų išlaikiau be problemų su nemažu pasitikėjimu savimi.

 18. Evelina

  Didelis ačiū instruktoriui Dariui už kantrybę mokant vairuoti. Atėjau visiškai ,,žalia”, išėjau vairuodama labai gerai 🙂 Regitra iš pirmo karto! Labai rekomenduoju rinktis šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Darių :))

 19. Vaiva

  Jei kas nežinot, kokį instruktorių rinktis, rinkitės Darių!!! Atėjau į pirmą pravažiavimą visiškai nemokėdama valdyti mašinos, tačiau galiausiai regitros egzaminas buvo įveiktas iš pirmo karto! Ačiū Dariui už gerą išaiškinimą, jokių spragų nepalikimą, kantrybę bei gerą nuotaiką:) O labiausiai ačiū už nerealų palaikymą dieną prieš regitros egzaminą!! Jo tikėjimas manimi leido man tikėti pačia savimi. Žodžiu, instruktorius Darius – 11/10. Rekomenduoju.

 20. Dovilė

  Nuoširdžiai rekomenduoju instruktorių Roką ir šią mokyklą!:) Ačiū labai Rokui už profesionalų mokymą, kantrybę, motyvaciją, o svarbiausia už gerą ir ramią atmosferą mokytis bei nuoširdų palaikymą!:)

 21. Erika

  Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!!!!! Didelis Ačiū instruktoriui Dariui už kantrybę ir patarimus. Rekomenduoju tikrai visiems kas nori išmokti vairuoti!😊👍🏽

 22. Monika E.

  Džiaugiuosi, kad šios mokyklos komanda padėjo tapti vairuotoja. Ačiū Jurgai, ji visada pasitikdavo su šypsena, mokytojai Rimai už teorijos pamokas, kurios niekad neprailgdavo. Atskiras didelis ačiū instruktoriui Sauliui – jūsų ramybė, taktiškumas, profesionalumas kiekvieną pamoką paversdavo džiaugsmu. Ačiū už suteiktus įgūdžius, kurie leido Regitros egzaminą išlaikyti iš pirmo karto!
  Linkiu sėkmės darbuose!

 23. Panele Vy

  Labai džiaugiuosi ėjusi į šią mokyklą, mokinausi pas insruktoriu Visvalda, tad labai puikiai išmoko buvo visko ir šaukimo, ir ašaru, ir juoko, bet jei ne visa tai gal ir nebūčiau iš pirmo karto išlaikiusi Regitroje, didelis AČIŪ😊

 24. Panele Vy

  Labai džiaugiuosi ėjusi į šią mokyklą, mokinausi pas insruktoriu Visvalda, tad labai puikiai išmoko buvo visko ir šaukimo ir ašaru, ir juoko, bet jei nevisai tai gal ir nebūčiau išpirko karto išlaikiusi Regitroje, didelis AČIŪ😊

 25. Dians

  Noriu pasakyti didelį ačiū instruktoriui Dariui už gerus bei tikslius patarimus,linksmas pamoka ir didelę kantrybę 😁 Šiandien regitrą įveikiau iš pirmo karto! Pats didžiausias ačiū jam! Pats geriausias instruktorius! REKOMENDUOJU!

 26. Viktorija

  Labai ačiū administratorei Jurgai už malonų ir kantrų bendravimą bei pagalbą sprendžiant nesklandumus ir dar didesnis ačiū instruktoriui Rimvydui už ramų, kantrų ir puikų mokymą. Regitroj išlaikiau iš pirmo karto. Sėkmės laukininkų vm komandai darbuose 😉

 27. Evaldas P

  Puiki mokykla ir super instruktorius Darius. Puikiai viska paaiškina pasako detaliai visas klaidas iš kuriu galima gerai pasimokint 👍🏻 Su šia mokykla išlaikiau viska iš pirmo karto ir rekomenduoju visiems norintiems isigyti vairuotojo pažymėjima kreiptis i šia mokykla ir i instruktoriu Dariu.

 28. Jana

  Dar vienas klevas kelyje. Noriu labai padėkoti Laukininkų VM mokyklos kolektyvui. Ačiū teorijos mokytojai, kuri profesionaliai ir aiškiai aiškino kiekvieną testo klausimą. O dar didesnis AČIŪ mano instruktoriui Rokui!!  Čia tikras savo srities profesionalas. Kuris ne tik aiškino  tą patį po 10 kartų, bet ir kantriai reagavo į kiekvieną mano “kritinę klaidą”. Tik jo dėka aš išmokau nebijoti vairuoti ir jaustis užtvirtintai kely. Šiandien REGITROJE išgirdau „Sveikinu, Jūs išlaikėt“ IŠ PIRMO KARTO!!! Rekomenduoju!

 29. Kęstutis

  Mokiausi A kategorijos pas Edvardą, rekomeduoju tiems kas nori išlaikyti egzaminą iš pirmo karto ir neišleidžiant krūvos pinigų 🙂 be to, mokymosi aikštelė patogioje vietoje, šalia švyturio arenos.

 30. Ingrida

  Didelis ačiū Dariui už kantrybė 🙂 nesuklydau pasirinkdama šia mokykla.

 31. Justas

  Dariuk, tavo garbei šis atsiliepimas. Pamenu pirmą įsėdimą į KIA ir buvo nedrąsu, tačiau kitos dienos buvo pilnos juoko, džiaugsmo, istorijų. Labai faina, kad esi atviras žmogus. Mes iš tiesų susipažinom, nuostabiai praleidom laiką. Noriu pagirti tuo, kad sudarei tvarkaraštį per 13d.d. ir išlaikiau egzaminą iš pirmo kartooo. Kas ieškote gero, reiklaus, malonaus, kalbą palaikančio instruktoriaus, prašom- nuostabusis Dariukas. 😛 AČIŪ tau, Dariau.

 32. Arnas

  Noriu parekomenduoti šią vairavimo mokyklą visiems kurie nori efektyvaus ir tikslingo mokymo. Esu labai patenkintas išlaikęs A kategorijos praktinį egzaminą nuo mokslų pradžios iki regitros per 5 dienas. Vairavimo instruktorius ir mokyklos vadovas Edvardas tikrai žino kaip pateikti informaciją jog būtų aišku. Po penkių dienų egzaminas išlaikytas be klaidu 🙂 Ačiū

 33. Nikol

  Pats geriausias instruktorius DARIUS !!!! Visada išeidavau po vairavimo pamokos su gera nuotaika 😊 Išlaikiau teoriją ir praktikos egzaminą iš pirmo karto!
  DARIUS LABAI GERAS IR MALONUS INSTRUKTORIUS

 34. Justė

  Remigijus!!!! Pats Pats Geriausias!! Kiekviena pamoka praleista naudingai ir su gera nuotaika! Dėkoju ir dar kartą dėkoju, jog nuo pačios pirmos pamokos manimi pasitikėjo ir tikėjo!❤️

 35. Kristupas

  Didelis aciu vairavimo instruktoriui Dariui! Uz labai aisku ir ramu mokinima:)

 36. Jelena K.

  Tariu širdingas ačiū Jūsų mokyklai,ir visai komandai.:administratorei Jurgitai,teorijos mokytojui Sauliui už įdomiai dėstancias pamokas.,į kurias norėjosi eiti ,laikas neprailgdavo.
  Labai dziaugiuosi,kad būtent Saulius buvo mano instruktorius!!! Išmokino tuo kas atrodė neįmanoma man išmokti…,pirmas važiavimas buvo su baime..po to vien malonumas,jokio streso. Padrąsinimus,patarimus,pamokymus- viską gavau su kaupu.
  Širdingas Ačiū Jum,Sauliau Švėgžda už tai ,kad mokinote mane.Jus-geriausias.
  Sėkmės Jums,ir Laukininkų komandai.

 37. Gintarė P.

  Tik geriausi atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą!!!
  Pradedant nuo administratorės malonaus bendravimo ir iki visos rūpimos informacijos suteikimo.
  Teorijos paskaitos neprailgo dėstytoja Rima puikiai viską paaiškindavo, tad Regitroje iš pirmo karto išlaikytas buvo teorijos egzaminas. Labiausiai dėkinga esu instruktoriui Sauliui, už kantrybę, už pastabas kurios padėjo nekartoti tų pačių klaidų, už visus pravažiavimus be streso o labiausiai už tai , kad išlaikiau iš pirmo karto vairavimo egzaminą Regitroje. Linkiu visam kolektyvui didžiausios sėkmės.

 38. Austėja

  Didelis ačiū instruktoriui Dariui už kantrybę ir visas įdėtas pastangas išmokyti vairuoti. Instruktorius puikiai išmano savo darbą, labai gerai išaiškina visas klaidas. Pamokos praėjo visiškai be jokio streso, su puikia nuotaika ir geru nuteikimu prieš egzaminą. Praktika iš pirmo karto. Rekomenduoju!

 39. Samanta

  Esu labai dėkinga instruktoriui Dariui, už kantrybę ir puikias pamokas bei patarimus, kurie labai padėjo išlaikyti vairavimo egzaminą 🙂

 40. Gabija

  Labai ačiū teorijos dėstytojai Rimai,kurios dėstomos teorijos pamokos niekada neprailgdavo. Taip pat labai didelis ačiū instruktoriui Dariui už patarimus,malonų bendravimą, už savo darbo išmanymą. Teorija ir praktika- iš pirmo karto. Visas kolektyvas labai malonus. Rekomenduoju!

 41. Dym

  Daug streso vairavimo metu. Ivare daug baimiu :)) aciu.

 42. Valentas

  Šiandien laikiau A kategorija. Mokinausi pas Joną. Išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju, nes instruktorius labai geras, negaili kritikos, bet išmokina ir patarimai labai geri. Rekomenduoju!!!

 43. Jurga

  Pagaliau egzaminas išlaikytas!!!!! Didelis Ačiū instruktoriui Dariui už kantrybę,patarimus ir gerą nuotaiką, rekomenduoju tikrai visiems kas nori išmokti vairuoti šią mokyklą👍👍👍

 44. Ingrida

  Linkėjimai ir didelė padėka teorijos mokytojai Rimai, kuri įdomiai ir nuotaikingai dėstė teoriją, bei praktikos instruktoriui Sauliui, kuris puikiai išmokė vairuoti, davė daugybę gyvenimiškų patarimų, buvo kantrus ir taktiškas. Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą 🙂

 45. Mindaugas

  Sveiki šitoje mokykloje mokiausi B kategorija ją išlaikiau iš pirmo karto viską, o neseniai mokiausi A kategorija pas instruktorių Jona užteko 5 pravažiavimu ir regitroje su mokyklos motociklų pravažiavau be problemu. Tad ačiū už suteiktas žinias 👍

 46. Samanta

  Nors su pirmuoju instruktoriu nepasisekė, bet greitai viskas buvo sutvarkytą, ir gavau naują instruktoriu Rimvydą kuris daug ko išmokė. Taip pat didelis ačiū ir Instruktoriui Sauliui, kurio dėka pavyko nugalėti jaudulį prieš egzaminą. Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Regitra išlaikytą iš pirmo karto 🙂

 47. Elena

  Pati geriausia vairavimo mokykla. Labai maloni administratore, teorijos destytojas – super. Ir pats geriausias instruktorius Remigijus Stunguris. Niekada nejaučiau įtampos vairuodama, visada pagirdavo jeigu sekdavosi gerai, paaiškindavo viską iki smulkmenų. Instruktorius visados geros nuotaikos, su šypsena, visuomet padrąsindavo jeigu to reikėdavo. Neįmanomi ir sudėtingi dalykai vairuojant tapo lengvi ir suprantami. Nežinau ar būčiau radus geresnį instruktorių nei Remigijus , išliko patys geriausi prisiminimai mokantis vairuoti! Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.Visiems labai labai rekomenduoju!!

 48. Gabriele

  Rekomenduoju sia mokykla. Teorija ir praktikos egzamina islaikiau is pirmo karto. Praktikos instruktorius buvo Saulius, didelis jam aciu.

 49. Karolis

  Mokiausi pas instruktorių Joną A kategorijos motociklo vairavimo. Pasinaudojau dar papildomu važiavimu prieš egzaminą, kuris dar suteikė pasitikėjimo savo vairavimo įgūdžiais. Egzaminą laikiau su mokyklos motociklu, ir išlaikiau iš pirmo karto be klaidų. 😉 Rekomenduoju Joną ir šią mokyklą. :)))

 50. Gerda

  Didelis didelis ačiū mano instruktoriui Remigijui! Puikus mentorius ir instruktorius, padėjęs man su vairavimo baimę ir pakeitęs mano nuomonę, jog niekada nebūsių puiki vairuotoja. Na ir gavos taip, jog Regitra iš 1-o karto išlaikyta! Dėkoju dar kartą ir siūlau visiems šią mokyklą, ypač instruktorių Remigiju, nes tik jo dėka tapau tikra vairuotoja.

 51. Andriej

  Ačiū Edvardui už pagalba su A kategorija, išlaikyta iš pirmo karto! Labai gera mokykla!

 52. Rita

  Puiki mokykla! teorija ir praktika išlaikyta iš pirmo karto!Bet Didžiausias Ačiū instruktoriui Dariui – už kantrybę, patarimus ir gerą nuotaiką. Jokio streso mokantis vairuoti:) Tad 100 balų Laukininkų VM!

 53. Rita

  Puiki mokykla! teorija ir praktika išlaikyta iš pirmo karto!Bet Didžiausias Ačiū instruktoriui Dariui – už kantrybę, patarimus ir gerą nuotaiką. Jokio streso mokantis vairuoti:) Tad 100 balų Laukinkų VM!

 54. Valdas

  A kategoriją išlaikiau iš pirmo karto užteko 5 pravažiavimų. Labai geras instruktorius Jonas išmokė tiksliai ir konkrečiai to ko reikia, rekomenduoju.

 55. Aleksandras

  Rekomenduoju mokykla. Iš pirmo karto išlaikiau regitroj pravaziavima ,pravažiavau be klaidų. Ačiu Edvardui!!! Ir dar,nepagailėkite pinigu ir laikykit egzamena su mokyklos motociklu(čia patarimas)Dar karta dėkoju Edvardui!!!

 56. Gintas

  Mokiausi šioj mokykloj. Tai iš pirmo karto išlaikiau teorijos egzaminą ir iš pirmo karto, pravažiavau be klaidų. Važiavome tokiu pat maršrutu kokiu važiavome ir mokykloje. Ačiū mokyklos kolektyvui.

 57. Alvydas

  Labai gera mokykla, geras „šaltų nervų” vairavimo instruktorius Edvardas. Vairavimo aikštelė geroje vietoje, miesto vidury. Šią mokyklą rekomenduočiau visiems.

 58. Agnė

  Rekomenduoju instruktoriu Tada! Patys geriausi atsiliepimai. Sekmės darbuose. 👍🚙

 59. Viktorija

  Patariu pasirinkti šia mokyklą, personalas tikrai labai geras, jei iškyla kokių neaiškumų viską paaiškina. Noriu padėkoti teorijos dėstytojui Sauliui, kuris išaiškina viską labai išsamiai, taip pat noriu padėkoti instruktoriams Remigijui ir Visvaldui, po jų mokykymų, regitroje vairavimą išlaikiau iš pirmo karto 😁. Abu instruktoriai labai draugiški, viską paaiškina iki tol, kol supranti. Nepasigailėsit pasirinkę šią mokyklą.

 60. Biruta

  Nuoširdžiai dėkoju teorijos ir praktikos MOKYTOJUI SAULIUI už suteiktas žinias, gerus praktinius mokymus, naudingus patarimus, didelę kantrybę, toleranciją.

 61. Valda

  Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą visiems, kas nori ne tik “išlaikyti teises”, bet išmokti atsakingai ir kultūringai vairuoti. Noriu padėkoti administratorei, teorijos mokytojams Rimai ir Sauliui, instruktoriui Dariui.

 62. Ema

  Didelis AČIŪ instruktoriui Dariui už kantrybę bei perteiktas žinias , kurių pagalba pavyko viską iš pirmo karto išlaikyti

 63. Sofija

  Instruktorius Darius turėjo kantrybės ir užsispyrimo perteikti visas turimas žinias ir atsakyti į visus iškilusius klausimus.Profisianalumas,nuoširdus bendravimas, puikus humoro jausmas ir jokios įtampos per pamokas. Profesionalas ir puikus instruktorius! AČIŪ JUMS!

 64. Kristina

  Nuosirdus aciu instruktoriui Dariui Jogelai.Drasiai rekomenduoju visiems pradedantiens.Kantrybes ir sugebejimo paprastai paaiskinti vairavimo mena labai daug.Parkuotis,sukti i kaire,startuoti,persirikiuoti……ismokau Dariaus deka.Dar karteli ACIU!!!!

 65. Kristina

  Nuosirdus aciu instruktoriui Dariui Jogelai.Drasiai galiu rekomenduoti visiems pradedantiems.Kantrus ir sugebantis suprantamai paaiskinti vairavimo mena.Parkuotis,sukti i kaire,startuoti is vietos,persirikiuoti ir nebijoti pavaru ismokau sio instruktoriaus deka.ACIU!!!!

 66. Ugnė

  Didelis ačiū instruktoriui Dariui, nes be jo pagalbos ir pamokėlių nebūčiau išlaikiusi teisių. Teises pavyko išlaikyti iš pirmo karto😊

 67. Natalja

  Rekomenduoju instruktorių Rimvydą, puikus mokytojas, per važiavimo pamokas jokio streso, ar įtampos, klaidas išaiškina tiksliai, kantriai, dziaugiuosiu, kad man pasiseke.

  Natalja, 2018. 08

 68. Faustas Pranciškus

  Tikrai rekomenduojiu šita mokykla. Tiek dėstytoja puikiai viska išaiškina tiek Vitalijus/Saulius puikus instruktoriai.

 69. Erika

  Didžiulis AČIŪ instruktoriui Sauliui, kantrus žmogus, geranoriškas, griežtas ir teisingas. Pamokos.puikios,efektingos.Labai daug išmokau jo dėka. Tikrai rekomenduoju šį instruktorių. Regitra išlaikyta iš pirmo karto.

 70. Rita

  Didžiausią padėką noriu išreikšti Dariui Jogėlai, puikus instruktorius. Griežtas , bet teisingas. Labai gerai paaiškina, turi kantrybės kartoti , kad ir tūkstantį kartų, duoda naudingus patarimus ir išmoko tobulai parkuotis. Paruošė regitrai labai gerai, per egzaminai jaučiausi tvirtai,viskas buvo žinoma. Ačiū dar kartelį.

 71. Justinas

  Noriu padėkoti instruktoriui Rimantui Bidvai. Niekada nebuvau sėdėjęs prie automobilio vairo, o po mėnesio intensyvių kursų iš pirmo karto Regitroje išlaikiau praktikos egzaminą! Didelis ačiū. Teorijos dėstytoja taip pat nuostabiai vedė paskaitėles. Teorijos egzaminą taip pat išlaikiau iš pirmo karto. Taip ir toliau! 10/10

 72. Laura

  Labai didelis ačiū instruktoriui Rimvydui, kurio pagalba regitrą išlaikiau iš pirmo karto! Labai džiaugiuosi, kad yra tokių kompetentingų šios srities specialistų! Pamokose nejausdavau jokio streso, įtampos, nebuvo baimės klysti. Ačiū instruktoriui už didelę kantrybę ir pakantumą. Geriausios rekomendacijos!

 73. Sofija

  Vienareikšmiškai geriausia vairavimo mokykla! Didelis, dėmesys skiriamas mokiniui ir noras išmokinti, paruošti gerus vairuotojus. Rekomenduoju! Ir diddlis AČIŪ!

 74. Kristina

  Noriu išreikšti didelį susižavėjimą ir padėką instruktoriui Visvaldui! Ilgametė instruktoriaus patirtis, kantrumas bei savo darbo išmanymas užtikrins jums ranka pasiekiamas teises! Rekomenduoju šią mokyklą- teorijos dėstytoja turbūt viena iš geriausių Lietuvoje:) Iki dabar prisimenu pastabas, minėtas apie saugų vairavimą kelyje bei toerijos paskaitas. Ačiū visai mokyklos komandai- sutiks jumis šiltai bei pagelbės iškilus sunkumams!:) REKOMENDUOJU
  Ačiū, instruktoriau 🙂

 75. Laura

  Rekomenduoju instruktorių Rimvydą, puikus mokytojas, per važiavimo pamokas jokio streso, ar įtampos, klaidas išaiškina tiksliai, kantriai, egzaminas išlaikytas ir tuo labai džiaugiuosi.

 76. Gabrielė

  Visiems rekomenduoju šią vairavimo mokykla! Bei didelis AČIŪ instruktoriui Dariui! Praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.

 77. Aistė

  Ouu jeee!!!!! Pagaliau teises mano rankose, svajone issipilde deka sios vairavimo mokyklos :)))))))) begalo begalo dziaugiuosi!! Rekomenduoju visiems sia mokykla ir zinoma instruktoriu Sauliu :)))

 78. Birutė

  Tariu didelį AČIŪ instruktoriui Rimantui.Ačiū už kantrybę, už šiltą bendravimą,padrąsinimus.Viskas būdavo išaiškinta ramiai,nuoširdžiai,nesukeliant streso.Rimantas ne tik puikus savo srities specialistas,bet ir kaip žmogus.Dar kartą dėkoju ir linkiu sėkmės visame kame .O pradedantiems vairuotojams rekomenduoju rinktis instruktorių Rimantą.

 79. Gintarė

  Noriu padėkoti tikrai puikiam instruktoriui Rimantui už kantrybę patarimus bei vertingas pamokas! Esu be galo laiminga, Regitrą įveikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju visiems šią puikią vairavimo mokyklą, didelis ačiū! :))

 80. Irma

  Didelis ačiū instruktoriui Remigijui už pagalbą mokantis vairuoti!!! Regitra išlaikyta iš pirmo karto!!!

 81. Birute

  Pagaliau!!!! Issilakiau didziausia nuosirdziausia padeke instruktoriui Dariui !!!! Nemokejau visai nieko net pedalu neskirdavau bet su Dariaus linksmom raminamom pamokom jau turiu teises!!!! Belenkai aciu !!! Merginos rekomenduoju 100%… net ir BLONDINES Ismoksta tik pas Dariu!!! ACIU !!!! P.S as pamokas ismokau o jus ismokot i stoteles neziureti? 😂😂😂😂

 82. Egle

  Geriausias instruktorius Rimantas! Kantrus,geranoriskas,tikras mokytojas,malonus zmogus. Puikiai ismoke. Nesinervino,nekele streso. Tuo tarpu Darius pasirode labai agresyvus,neturetu tokie zmones mokyti.

 83. Agnė

  Didelis ačiū instruktoriui Remigijui! Puikiai išmano savo darbą, rekomenduoju!

 84. Sandra

  Patį didžiausią ačiū noriu pasakyti instruktoriui Dariui už pagalbą,gerus bei tikslius patarimus,linksmas pamokas ir paramą. Šiandien regitrą įveikiau iš pirmo karto !!! Pats didžiausias ačiū jam !!! Pats geriausias instruktorius !! 😊😊

 85. Greta Salimovaitė

  Ačiū už kantrybę ir suteiktas žinias instruktoriui Tadui Gelažnikui. Kiekvieno pravažiavimo metu tobulėjau ir sužinodavau daug naudingos informacijos. Pravažiavimai neprailgdavo, nes su šiuo žmogumi smagu mokytis vairuoti ir malonu bendrauti.

 86. Valentinas

  Didelis ačiū instruktoriui Dariui!Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Rekomenduoju!

 87. Santa

  Noriu pasakyti pati didziausia ACIUU instruktoriui Dariui!! Uz linksmas pamokas, suteiktas zinias, kantrybe ir atsidavima darbui!! Regitroje egzaminas islaikytas is pirmo karto!

 88. Tomas

  Sveiki išlaikiau iš pirmo sykio, padarydamas dvi klaidas tik regitroj, mokiausi pas Remigiju, tai labai šaunus dėstytojas,išmoko labai gerai, tikrai nenusivilsit.

 89. Arūnė

  Noriu padėkoti ir pagirti, savo instruktoriu/mokytoja/padejeja Dariu!!!!! Esu jam labai dėkinga! išlaikiau iš pirmo karto! Tokio mokytojo kaip Darius reikia paieškoti, atsidavęs savo darbui 100%!!!!! Grieštas, bet teisingas su jo pagalba tikraaaai išlaikysit!!! 🙂 Ačiūūū JAMMM 😎👍

 90. Akvile

  Didziausias aciu instruktoriui Remigijui uz pagalba nugaleti savo baimes, aciu uz profesionaluma! regitros
  egzaminas islaikytas is pirmo karto!:)

 91. Laura Giedrienė

  Nerealiai didelis AČIŪ Instruktoriui / Dėstytojui p. Sauliui už išpildytą svajonę! Egzaminai regitroje išlaikyti iš pirmo karto! Ir tai kas visada atrodė neįmanoma tapo įmanoma! Žodžiais esamos laimės nusakyti neina! AČIŪ!!! 🤗🤗🤗

 92. Juste

  nuostabi mokykla ir kolektyvas! ačiū tiek direktoriui, tiek sekretorei. o žinoma labiausiai instruktoriui Dariui, kurio pagalba vairavimo egzaminas buvo išlaikytas iš pirmo karto.

 93. Indra

  Norėčiau labai padėkoti už profesionalumą dėstytojui ir instruktoriui Sauliui, kurio dėka jau turiu B vairuotojos pažymėjimą (su automatine greičio dėže).
  Taip noriu padėkoti maloniai, sekretoriai, kuri visada iškilusias problemas operatyviai išspręsdavo.

 94. Pavel Gritskevich

  Sveiki. Norėčiau pagirti puikus dėstytojus ir instruktorių ant automata Saulius už gera apmokyma. Man asmeniškai būvo labai aiškų. Tai padėjo man isisavinti daug infor. už tai ir rezultatas. Teorija ie praktika išsilaikiau ! Ir kitiems patarių Laukininkų VM. Ten jums pades !!!

 95. Arturas

  Ačiū instruktoriui Dariui už puikų darbą, labai gerai išmokino, egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!

 96. Aurimas

  Labai džiaugiuosi pasirinkęs šią vairavimo mokyklą bei instruktorių Lauryną (A kategorija). Per palyginus labai trumpą laiką, nuo visiško nulio, įgijau praktinių įgūdžių vairuoti motociklą. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Instruktorius Laurynas buvo labai kantrus, supratingas, motyvuojantis, taktiškai paaiškindavo visas klaidas. Jau rekomendavau draugams užsirašyti būtent pas šį instruktorių. Dar kartą labai dėkoju!

 97. Nojus Masiulis

  Noriu padėkoti Laurynui, kuris padėjo išsilaikyt A1 iš PIRMO karto 😀 . Puikiai viską išaiškina bei turi daug kantrybės 🙂 Rekomenduoju.

 98. Jakovas

  Laurynas Gedgaudas. Stiprus instruktorius A kategorijos. Esu labai patenkintas kad jis mane moke. Viska aiskiai paaiskino,kiekviena minusa ir pliusa. Buvo ir kritikos kuri labai padejo Regitroi 🙂
  Daugiau tokiu sauniu instruktoriu. Dydelis ACIU!!! Nesigailiu kad pas ji mokiaus. Regitroi islaikiau is pirmo karto 🙂

 99. Laura

  na ka, po vargo ir pykčiu turiu teises, išlaikiau iš antro karto, ir esu labai dekinga Jonui, kaip jis kad sako esu sunkus vaikas, bet jam pavyko mane išmokinti vairuoti, todėl sakau ačiū už kantrybę ir nervus 🙂

 100. Justina

  Remigijus, labai geras instruktorius 🙂

 101. Oleg

  Спасибо! Инструктор Дариус – супер инструктор!!! 🙂

 102. Aiste

  Aciu instruktoriui Tadui, kad turejo daug kantrybes su manimi. Rekomenduoju. Labai svelnus mokytojas 🙂

 103. Martynas

  Na va pagaliau ir aš spaudžiu rankoje išsvajotą A kategorijos vairuotojo pažimėjimą.
  Labai džiaugiuosi, jog teko mokytis būtent šioje mokykloje.
  Dar kartą dekojų instruktoriui LAURYNUI, kuris labai myli savo darbą ir nėra senas nupušęs konservatorius.
  Buvo labai smagu ir linksmą mokytis 🙂

 104. Tomas

  Sveiki ši mokykla tikrai gera. O įnstruktorius Remigijus tikrai linksmas bendraujantis pamokos ypac idomios su juo jokio balso tono nepakelia o graziai paaiskina išlaikiau iš pirmo karto regitroi . Tikrai rekomenduoju ji ir nenusivilsit.

 105. Nerija

  Tariu nuoširdų ačiū šiai vairavimo mokyklai bei pačiam geriausiam instruktoriu Remigijui! Ir štai iš pirmo kart pavyko išlaikyti praktinį vairavimo egzaminą Regitroje. Tikrai rekomenduoju šį instruktorių ir kitiems, nes su juo vairavimo pamokos buvo itin įdomios. Niekad neteko bijoti dėl sekančio pravažiavimo, neteko išgirsti pakelto tono. Darbas buvo atliktas profeaionaliai ir pasiektas aukščiausias rezultatas. 😉

 106. Vaida

  Ačiū teorijos dėstytojui Sauliui, puikiai viską paaiškino- teorijos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto.

 107. Ingrida

  Ši mokykla puiki, mokytoja nuostabi, bet už viską ko mane ismokė instruktorius Tadas būsiu dėkinga visą gyvenimą. Begalo nuostabus, begalo draugiskas, labai kantrus o gera nuotaika garantuota. Egzaminas išlaikytas, o instruktoriaus jau trugsta. 🙂 🙂 sėkmės jum !

 108. Ieva

  Noriu dar kartą padėkoti instruktoriui Jonui, už pamokas ir kantrybę bei malonų bendravimą, dar padėkočiau už gerai išmokyta važiavimą. 🙂

 109. Raimondas

  Noriu padekoti istruktoriui Laurynui uz labai profesonalias pamokas, nors ju buvo ir mazokai, bet tikrai pakako islaikiau is pirmo karto. Labai gerai viska paaiskina ne vien teoriskai, bet ir praktiskai, matosi kad zmogus turi patirties ir daug ziniu, kurias moka labai gerai perteikti.
  Aciu Laurynui.

 110. Kristina Miežetytė

  Valio!!! Rekomenduoju instruktorių Joną, kantrus, linksmas ir sąžiningai viską išmoko. Išlaikiau regitroj iš pirmo karto! puiki vairavimo mokykla ir nuostabus instruktorius :))))) sekmės ir ačiū jums, Jonai!!!!!!!!! :))))

 111. Ana Tuškaitė

  Pati geriausia VM Klaipedoje 🙂 Dirba labai draugiskas kolektyvas 🙂 O pats GERIAUSIAS ten instruktorius yra JONAS 🙂 Tik Jono deka Regitroj pravaziavima islaikiau is PIRKO KARTO!!! 🙂 Sis instruktorius labai kantrus zmogus (su manimi buvo tikrai labai sunku,o ypac T-formos sankryzoj),jis gali ta pati aiskinti 100k. kol pradesi suprasti,puikiai ismokina vairuoti,per pravaziavimus nejausdavau jokios itampos,kiekvieno vaziavimo laukdavau su dideliu nekantrumu 🙂 Instruktorius visada pasitikdavo su sypsena 🙂 Rekomenduoju tik sia vairavimo mokyka ir instruktoriu JONA!!!! 🙂 P.S. atsiprasau,Jonai,uz sugadintus nervus 🙂

 112. Virga

  Noriu labai pasidžiaugti šia mokykla,ypač labai noriu padėkoti instruktoriui Rimvydui už begalinę kantrybę,išsamų klaidų paaiškinimą,pozityvų palaikymą,geranoriškumą.

 113. Santana Kleibaite

  Pats geriausias instruktorius kokį man teko sutikti, o jų turėjau nemažai. Tik jo pagalba pavyko išlaikyti teises. Paprastas žmogus, bet nepaprastas instruktorius. Aiškiai, suprantamai ir tiksliai paaiškina. Tai išties kompetentingas, turintis daug patirties ir kantrybės žmogus. Vienu žodžiu, tai savo darbo profesionalas. Visiems nuoširdžiai rekomenduoju šį instruktorių. Sėkmės ir gero kelio.
  AČIŪ tau Laurynai!

 114. Tomas

  Norėčiau padėkoti mokyklai už puikiai pravestas teorijos pamokas bei instruktoriui Laurynui už kantrybę ir įdėtas pastangas išmokyti vairuoti nuo visiško nulio, instruktorius puikiai atlieka savo darbą ir tikrai jame nusimano, visu 150%. Kruopščiai viską paaiškina o jai nesuprantate aiškins tol kol suprasit, labai kantrus ir linksmas, regitroje išlaikiau iš pirmo karto, tad labai AČIŪ Laurynui!

 115. Agnė

  Klaipėdoje gausu vairavimo mokyklų ir yra sunku išsirinkti tinkamą. Džiaugiuosi pasirinkus Laukininkų mokyklą, nes tik čia niekada savo gyvenime nesėdėjus už vairo, per 15 pravažiavimų tapau vairuotoja. Bei iš pirmo karto išlaikytas praktinis važiavimas Regitroje. Dėka Remigijaus supratau, kad vairuoti gali visi. Kantrus, supratingas instruktorius. Tikrai rekomenduoju Rimvydą, nes jei iš mokino mane vairuoti, tai jus tikrai taip pat. 😀

 116. Eimantė

  rekomenduoju visiems instruktoriu Lauryną!puikiai atlieka savo darba ir tikrai jame nusimano,Visu 120%. Kruopsciai viska Paiskina o jai nesuprantate aiškins tol kol suprasit, labai kantrus ir linksmas, regitroje išlaikiau is pirmo karto, tad labai ačiū Laurynui 🙂

 117. Donatas

  Šaunus instruktorius Lauryas, išsamiai ir aiškiai išaiškina. 🙂

 118. Eimantė

  rekomenduoju visiems instruktoriu Lauryną! puikiai atlieka savo darba ir tikrai jame nusimano,Visu 120%. Kruopsciai viska Paiskina o jai nesuprantate aiškins tol kol suprasit, labai kantrus ir linksmas, regitroje išlaikiau is pirmo karto, tad labai ačiū Laurynui 🙂

 119. Aleksandra

  Sveiki, manau, kad tai yra geriausia vairavimo mokykla Klaipedoje! Labai esu dekinga ir teorijos destytojai, kuri labai issamiai ir idomiai viska aiskino, ir be abejo, instruktoriui. Labai rekomenduoju instrukoriu Lauryna! Tikrai puikiai ismokys vairuoti, nesvarbu kokio amziaus jus esate, visada vaziuosite su sypsena ir gera nuotaika 🙂 Labai draugiskai, prieinamai viska paaiskina, parodo, be jokios itampos ir streso! Garantuoju, kad busite patenkinti ir susidraugausite! Jo deka islaikiau regitra is 1 karto ir dabar vairuoju sau laiminga 🙂 Zodziu, kad suprasti, reikia su juo pasivazinet! Sekmes tiems, kas mokosi vairuoti, jums tikrai pavyks!

 120. Gvidas

  Labai puiki mokykla! Norėčiau ypač padėkoti instruktoriui Rimvydui, labai puikiai ir išsamiai išaiškina visas klaidas, bei suteikia daug reikiamos ir naudingos informacijos. Einant kiekvieną pravažiavimą žinodavau, kad Rimvydas viską tinkamai paaiškins, paklaus – kokios silpnesnės važiavimo vietos, ar tai žiedinės sakryžos, ar parkavimas, ar dar kas nors, kas nelabai gerai sekasi. Bei po kiekvieno pravažiavimo, išeidavau namo su šypseną ir dideliu kiekiu motyvacijos. Didelis AČIŪ! Jums už tokias naudingas pamokas, bei jūsų tokį atsidavimą darbui !!! 🙂 Jūs pats šauniausias instruktorius, linkiu tolimesnės sekmės ir išlikit toks koks ir esat! 😉

 121. Dovdas

  labai dziaugiuosi pasirinkes sia mokykla ! instruktorius Remigijus ,nuostabus zmogus ir labai labai geras instruktorius ! padeda paaiskina , pataria ! niekada nepalieka nezinioje.

 122. Ieva

  Norėčiau padėkoti mokyklai už puikiai pravestas teorijos pamokas bei instruktoriui Laurynui už kantrybę ir įdėtas pastangas išmokyti mane vairuoti nuo visiškai nulio 🙂 Ačiū ir egzaminas buvo išlaikytas iš pirmo karto 🙂

 123. Andželika Ž.

  Esu dėkinga, instruktoriui Rimvydui Rudžiui už praktinio vairavimo pamokas, už kantrybę, ramybę ir padrąsinimą įgyti teises. Man pavyko!

 124. Martyna

  Geriausi atsiliepimai apie instruktorių Rimvydą, rekomenduoju!

 125. Vytautė

  Labai dėkinga instruktoriui Rimvydui, puikus mokytojas, net norėdama blogo žodžio apie šį instruktorių negalėčiau pasakyti. Tikrai rekomenduočiau rinktis šią vairavimo mokyklą, tikrai super mokykla.

 126. Justas

  Didelis ačiū instruktoriui Remigijui! Praktikos egzaminas Regitroje iš pirmo karto!

 127. Judita

  Labai džiaugiuosi,kad iš pažįstamų draugų atradau instruktorių Lauryną,pravažiavus su juo ne tik išlikdavo visai dienai nuotaika,bet ir išeidavau kupina teigiamų emocijų,instruktoriaus požiūris į darbą yra visiškas atsidavimas darbui,tas labai džiugino beto suklydus išlikdavo ramus,tad nekeldavo streso.Per vieną pravažiavimą sužinojau tiek daug informacijos,visiems rekomenduočiau Lauryną jis ne tik puikus žmogus bet ir savo darbą išmanantis instruktorius atskleidžia daugybę gudrybių kurios palengvina ne tik parkavimas bet ir patį vairavimą.Nuoširdžiai dėkoju už Tavo kruopštų darbą ir įdėtas pastangas,linkiu sėkmės darbuose!

 128. Agnė

  Labai noriu padėkoti instruktoriui Tadui ir visam vairavimo mokyklos kolektyvui 🙂 Tikrai, galiu drąsiai teigti, jog tai vieną iš geriausių vairavimo mokyklų Klaipėdoje. Instruktorius Tadas nuostabus žmogus, tikrai suteikia visą informaciją su aiškiais pavyzdžiais, rekomenduoju jį 100% 🙂

 129. Karina

  Norėčiu padėkoti šiai mokyklai už labai kokybiškas žinias ir galimybę išmokti vairuoti. Teorijos mokytoja viską labai gražiai paaiškina ir išdėsto. Didelis ačiū instruktoriui Remigijui už kantrybę, puikus instruktorius ir žmogus, visada būdavo labai mandagus, draugiškas, nuolat juokaudavo, tikrai mėgaudavausi kiekvienu pravažiavimu ir gavau gerus vairavimo įgūdžius. Esu be galo patenkinta, teorijos ir praktikos egzaminus mokykloje išlaikiau iš pirmo karto 🙂

 130. Inga U.

  Noreciau pasakyti gera zodi apie instruktoriu Rimvyda:) Labai geras zmogus, viska isaiskina,paaiskina,super instruktorius!!!!Rekomenduoju!!!!:)

 131. Mantas

  Puikus instruktorius Laurynas. A kat. parengė išties labai gerai. Medžiagą išdėsto puikiai tiek praktinę puse tiek teorinę. Sėkmės darbuose.

 132. Loreta

  Noriu dar kartą padėkoti instruktoriui Jonui už pamokas ir kantrybę :). Aiškino tol kol supratau, mokino, tol kol išmokau 😉 . Puikus kolektyvas 😀

 133. Didelis Ačiū už kantrybe Rimvydui 🙂
  Begalo džiaugiuosi jo mokymu.
  Jei norit neužsilaikyti Regitroj ,tai didele rekomendacija tiesiu keliu pas Jį !! 🙂

 134. G

  Puikus vairavimo instruktorius Rimvydas, viska aiskiai, ramiai paaiskina, nesaukia, jokios itampos. Ismoke visko ko reikia norint gerai pasiruosti regitrai. Rekomenduoju!

 135. Aurora

  Labai geras instruktorius Jonas , tik ne visiems suprasti jo psichologijos kursus ., ismokina puikiai vairuoti , rekomenduoju ir kantrybes 😉

 136. Kristina

  Labai dvejojau kur eiti į kurią vairavimo mokyklą. Kiekis Klaipėdoje jų didelis, o kur kokybiškai gauti žinias – neaišku. Vis neapsisprendžiau, esu nevietinė ir draugų patarimų negalėjau paklausti. Pasirinkau Jus ir tikrai nenusivyliau. Ši mokykla turi labai šaunią komandą. Nuo administracijos iki instruktorių. Neturiu nei vieno priekaišto, tik pliusai. Puikus instruktorius Jonas, dabar vairuodama vis prisimenu jo mokymus ir pastabas. Teko su Tadu pravažiuoti, likau patenkinta visa išsakyta kritika. Siūlau rinktis šią mokyklą, nes gausite kokybiškas ir profesionaliai perteiktas žinias. Kantrybės Jonui ;] ir kitiems instruktoriams!!!! Puikios rekomendacijos iš mano pusės mokyklai garantuotos.

 137. Inga

  Aciu:)

 138. edvardas (Post author)

  Laba diena. Instruktoriaus Tado tel. numerį rasite mūsų svetainėje „Kontaktų” skiltyje. Sėkmės 🙂

 139. Inga

  Sveiki:) Gal kas turit Tado numeri noreciau pasiimti papildomu pravaziavimu.Aciu

 140. Gabija

  Pagaliau ir aš galiu džiaugtis tuo, jog galėsiu sėsti prie automobilio vairo, turėdama tam teisę. Tai pasiekiau lankydama šią vairavimo mokyklą. Nė akimirkos nesigailėjau dėl savo sprendimo. Mokyklos kolektyvas – malonus, draugiškas, dirba puikiai išmanydamas savo darbą. Teorijos mokytoja Rima – puikiai, aiškiai ir suprantamai išdėstė teoriją. Už įgytą galimybę vairuoti labiausiai norėčiau padėkoti vairavimo instruktoriui Tadui. Tai žmogus, kuris, mano nuomone, turi nepaprastai daug kantrybės, nuoširdžiai bando padėti mokiniui išmokti vairuoti, stengiasi kuo suprantamiau išdėstyti visas situacijas, nevengdamas jas nupiešti, visada pasitikdavo su šypsena, ramiai reaguodavo į padarytas klaidas, suteikė pasitikėjimo prieš egzaminus, kitaip tariant, savo srities profesionalas. Ačiū šiai vairavimo mokyklai ir jos kolektyvui! 🙂

 141. Nusivylusi....

  Ispudziai ne kokie, Anatolijus – ne koks:(, papyldomai emiau pamokas kitoje vairavimo mokykloje, kur instruktorius tikrai zinantis savo darba.Nerekomenduociau.

 142. Simona

  Ačiū šiai vairavimo mokyklai ir ypatingai AČIŪ vairavimo instruktoriui Tadui, kad turėjo kantrybės ir išmokė ne tik vairuoti, bet ir suteikė pasitikėjimo savimi mokantis ir prieš egzaminus. Ačiū visai Jūsų komandai. o visiems besimokantiems ir ypatingai laikant pagrindinį egzaminą patariu „kovoti už save” 🙂

 143. Ana

  Pati geriausia vairavimo mokykla Klaipėdoje 🙂 Labai džiaugiuosi,kad būtent ja aš pasirinkau 🙂 Čia dirbantys kolektyvas labai draugiškas 🙂 Administratorė labai gera mergina,malonei atsako į visus klausimus 🙂 Teorijos mokytoja Rima puikiai viska išaiškina 🙂 Mano instruktorius buvo Jonas 🙂 Šis instruktorius labai geras,draugiškas,kantrus,nešaukia,gerai išmokina vairuoti,ta pati gali aiškinti tol kol suprasi ir visada sutikdavo su šypsena 🙂 Į pravažiavimus eidavau su mielu noru 🙂 Taip pat man teko porą kartų pasivažinėti su Edvardu 🙂 Nors šitas instruktorius ir atrodo labai rimtas,bet taip pat puikiai išmokina vairuoti 🙂 Rekomenduoju tik šia vairavimo mokyklą,tikrai nepasigailėsit 🙂

 144. Rita

  atsiprašau, suklydau *Edvardui 😉

 145. Rita

  Noriu dar kartą padėkoti instruktoriams Jonui bei Edgarui už vertingas važiavimo pamokas bei supratingumą. Sėkmės Jums ir apskritai Jūsų vairavimo mokyklai 🙂

 146. Ričardas

  Norečiau padėkoti teorijos mokytojai, kad puikei išdeste pamokas 🙂 Ačiū instruktoriams ir bebejo admistracijai , kad visada pasitikdavo su šypsena ir gera nuotaika :)) Ir dar noriu padekoti instruktoriui, Jonui, kurio pagalba labai padejo praktiniame egzamine :)) Ačiū dar karteli !!

 147. Kristina

  Labai noriu tarti didelį ačiū jūsų mokyklai už puikų bei šiltą bendradarbiavimą 🙂 Už puikų parengimą praktikos egzaminui esu beprotiškai dėkinga instruktoriui Jonui,dėkoju už jo begalinę kantrybę, nes žinau, kad su manim tikrai nebuvo labai lengva 🙂 Buvo labai džiugu išlaikyti egzaminą iš pirmo karto, bet kartu ir pasidarė liūdna, kad nebereikės eiti į pravažiavimus. Dar kartą ačiū Jums Jonai 🙂

 148. Emilija

  nors jau esu nebe „klevas”, bet tai yra šios mokyklos dėka.. 🙂 gera prisiminti nuostabią teorijos dėstytoją bei nuostabius instruktorius. Personalas – superinis! Ir nestigstantis humoro jausmo 🙂 ačiū 🙂 kai būsiu pakeliui, užbėgsiu 😉

 149. Alina

  Tikrai nesigailiu pasirinkusi sia mokykla, labai gera teorijos destytoja Rima. O instruktorius Jonas man buvo tikrai labai geras, su juo labai gerai sutariau ir su placia sypsena eidavau i pravaziavimus ir viska issamiai paaiskindavo be pykciu, pasitikdavo su sypsena, dziaugiuosi sios mokyklos teorijos ir praktikos mokytojais, jie nuostabus. Regitroje viska islaikiau is pirmo karto, aciu jums 🙂

 150. slapta

  Labai puiki vairavimo mokykla. Dirba patyres personalas,labai puiki teorijos destytoja, ir vairavimo mokytojas labai nuostabus kliuvo man … ismanantis savo darba, ramus, visada besisypsantis ir geros nuotaikos… ir administratore labai puiki… Rekomenduoju savo draugams ir visiems kas nusprende mokintis…

 151. M.

  Aciu Jusu mokyklai. Regitroj teorija is pirmo karto, pravaziavimas is antro. Jaudulys kartais didesnis negu sugebjimai :)). Aciu administratorei, Superine mergaite.

 152. Julija

  Labai gera buvo teorijos dėstytoja. Labai dėkoju jai už suteiktas žinias 🙂 o instruktorius Anatolijus labai gerai išmokino vairuoti, niekada nebuvo, kad eičiau bijodama į pravažiavimą 🙂

 153. G

  Nors laikiau viska pries 2 metus, taciau prisiminimai apie sia mokykla kuo puikiausi. Issilaikiau viska is pirmo karto. Teorija man buvo biski sunkiau viska ismokti, bet uztat instruktoriu laaabai gera turejau. Taigi visiems rekomenduoju Jona. Ramus, aiskiai viska isdestantis, kantrus, linksmas 🙂

 154. audrius

  Gera mokykla o ypač draugiška aplinka ir manasis instruktorius super greit viska paaiškino ir okis

 155. Reda

  Aš dar nepradėjau, bet užsiregistravau šioje mokykloje tai nelabai galiu ką pasakyti, bet kartai nereikia kitų kaltinti už tai kad esat nemokytini. Jei jau esi žioplas tai nereikia ant kitų pykti. ne visiem lemta mašinas vairuoti, reikia ir dviratininkų:D

 156. to Ms.G

  Ms.G, bet uztat kaip vairuoti ismoksi, patikek.. 😀
  Aciu tau Jonai uz kantrybe, ir sorry uz kelis zilus plaukelius:)))

 157. Ms.G

  Vis dar mokinuosi šioje mokykloje, tiesa,kad teorijos dėstytoja tikras auksas. Šimtu procentu galima išmokti ir suprasti , bet instruktorius ,tai neduok dieve… Negana to,kad rėkia, tai dar ir per nagus ir per kojas tranko, i pravažiavimus einu su siaubu:)

 158. Manfridas

  Pati geriausia vairvavimo mokykla,labai geri teorijos destytojai ir be abejo labai geri instruktoriai,ismokai visko ,ko reikejo ir aisku tai matesu rezultatuose,nes islaikiau viska is pirmo karto ir be jokiu klaidu ,super ,dekoju mokyklai 🙂

 159. S

  ACIU TAU JONAI,KAD TUREJAI KANTRYBES MANE MOKYTI,TAIP PAT IR UZ PSICHOLOGIJOS PAMOKELES.LABAI GERAS ZMOGUTIS ESI.NORECIAU TURETI TOKI DRAUGA KAIP TU…

 160. Sigita

  Labai patenkinta, kad mokiausi cia. Teorijos destytoja – fantastiska!!!! Ir instruktorius Anatolijus man labai labai geras!!!!

 161. mokine

  Tikrai nesigailiu pasirinkus ir as sia mokykla,ten dirba zmones gerai nusimanatys savo darba, bei mokantys pasidalinti ir ismokinti kitus savo gebejimais , beje labai draugiski ir geranoriski 🙂 , aciu Jums labai!

 162. Kristina

  Pasirinkusi sia mokykla tikrai nenusivyliau :)Puiki teorijos destytoja :)na o instruktoriumu taip pat negaliu skustis 🙂

 163. Viktorija

  Puiki mokykla,jokiu nusiskundimo..Teorijos dėstytoja puikus žmogus, tai pat ir instruktorius Jonas.B. viskas aiškiai budavo ir trumpai išaiškinta. 🙂

 164. anonimas

  pirmas ispudis : puiki mokykla labai patiko, „ypac” 😀 teorijos destytoja puiki moteris 🙂 dekui jai uz visas zinias :))

 165. Pasimetus

  Esu patenkinta, jog pasirinkau sia vairavimo mokyklo. Teorijos destytoja buvo puiki. Sugebejo viska aiskiai ir issamiai papasakoti/parodyti. Praktiniai uzsiemimai vyko pas instruktoriu Jona. Juo taip pat nenusivyliau, i pravaziavimus eidavau su dziaugsmu. Ko paklausdavau – pasakydavo/paaiskindavo, nesauke ir siaip graziai sutarem, vos ne kaip kokie pazistami bendravome. Kas buvo tikrai keista, net jokios itampos nejauciau.

Rašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *