Papildomos vairavimo pamokos

automobilio stabdymasTai vairavimo įgūdžių tobulinimas, nepriklausomai nuo to, ar jau turite vairuotojo pažymėjimą, ar tik ruošiatės laikyti egzaminą VĮ „Regitra“. Vairavimo instruktoriai padės jums išlavinti / pagerinti / prisiminti įgūdžius, įgyti papildomų žinių. Labai svarbu tai, kad Jūs ne tik patobulinsite savo sugebėjimus, bet ir įgausite pasitikėjimo savo jėgomis.

Papildomas vairuotojų mokymas – kvalifikuoti ir patyrę vairavimo instruktoriai, visus techninius reikalavimus atitinkantys naujausi Ford Focus automobiliai, gera nuotaika ir profesionalūs patarimai – visa tai sukuria palankią aplinką, iš kurios išeinama gerokai užtikrinčiau ir su žinių bagažu.

Papildomi vairavimo kursai ruošiantis A, A1, A2 ir B kategorijų vairavimo egzaminui VĮ “Regitra” vyksta vairavimo mokymo aikštelėje ir nustatytais maršrutais mieste. Mokiniui pageidaujant galimi ir kiti maršrutai ar pasirinktos mokymosi temos pagal kiekvieno individualų pasirengimą bei pageidavimus. Papildomi kursai vairuotojams  prasideda sutartą valandą nuo vairavimo mokyklos UAB “Laukininkų VM” (Laukininkų g. 2-63, arba Taikos pr 33, Klaipėda arba nuo mokinio pageidaujamos vietos (yra papildomų sąlygų). Vairavimo pamokos baigiamos prie mokyklos arba mokinio pageidaujamoje vietoje (yra papildomų sąlygų).

Atvykstant į papildomas vairavimo pamokas su savimi privalote turėti: asmens dokumentą, galiojantį mokyklos baigimo liudijimą, galiojančią medicininę pažymą, nuotrauką ir vairuotojo pažymėjimą (jeigu jį turite).

Papildomų vairavimo pamokų kaina:

  • A kategorija ir papildomos vairavimo pamokos (1 akademinė val.) – 20 EUR.
  • B kategorija ir papildomos vairavimo pamokos su (mechaninė pavarų dėže) – 24,00 EUR
  • kategorija ir papildomos vairavimo pamokos su (automatine pavarųdėže) 28 EUR
    B kategorijos parkavimas

    Pamoka

Vairavimo praktinis mokymas – 2 akademinės valandos (kuras įskaičiuotas).

Klaipėdos vairavimo mokykla.
Užsiregistruoti į papildomo praktinio vairavimo pamokas galite paskambinę telefonu +37060020097.

Parašykite komentarą